Úspory.cz >> Cestovní pojištění do Chorvatska

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění do Chorvatska

Chorvatsko je z hlediska cestování velmi vděčnou zemí a každým rokem sem míří velké množství turistů právě z České republiky. Jedná se o zemi, která má z hlediska přírodních i kulturních krás co nabídnout. Chorvatsko není od České republiky nijak vzdáleno, což je také další motivací pro jeho návštěvu. Cestovní pojištění do Chorvatska se dá uzavřít velmi pohodlně a za solidních podmínek. Učinit tak můžete klidně online, a to velmi rychle.

Co nabízí Chorvatsko

Výbornou volbou je Chorvatsko především díky své poloze. Břehy Chorvatska jsou omývány Středozemním mořem, což je velké lákadlo pro mnohé návštěvníky. Nejčastěji vábí mnohé turisty zejména pověstná Makarská riviéra, kde se nachází spousta možnosti využití volného času na dovolené. Známá jsou ale i malebná města typu Splitu anebo Zadaru. Vyrazit se dá i na několik ostrovů, mezi které patří třeba Rab, Krk a některé další. Nádherná jsou i Plitvická jezera, která jsou tvořena řadou vápencových útvarů.

Výběr cestovního pojištění do Chorvatska

Chorvatsko je zemí, u které se z hlediska bezpečnosti nemáte prakticky čeho bát, nicméně bez cestovního pojištění není ideální vydat se nikam do zahraničí. Platit spoluúčast při ošetření by se určitě nevyplatilo. Jestliže si srovnáte cestovní pojištění na webu uspory.cz, pak budete mít k dispozici nejlevnější cestovní pojištění do Chorvatska.

Příkady cen cestovního pojištění na 14 dní
Jednotlivec Pár Rodina
od 186 Kč od 372 Kč od 462 Kč
Mám zájem Mám zájem Mám zájem
Chci výhodné cestovní pojištění