Úspory.cz >> Cestovní pojištění online - ERV pojišťovna
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění online - ERV pojišťovna

Cestovní pojištění je dnes k dispozici u celé řady společností. Jednou z nich je i ERV pojišťovna. Tato společnost je pokračovatelkou Evropské cestovní pojišťovny, jež fungovala pod starým názvem ještě do roku 2012. Současný název dokumentuje i příslušnost společnosti ke stejnojmenné mezinárodní skupině ERV. Cestovní pojištění online ERV pojišťovna v současnosti nabízí za poměrně zajímavých podmínek, kterých mnohdy stojí za to využít.

Pojistná ochrana u ERV pojišťovny

U ERV pojišťovny se můžete pojistit do zahraničí v různých podobách. Vybírat tak lze z celé řady variant pojištění u ERV. Zajímavá je třeba standardní pojistka S batohem do 28. Jedná se o pojištění pro cestování studentů do 28 let. Pokud někdo cestuje sám bez asistence cestovních kanceláří, pak ho vyjde tato pojistka hodně levně. Vybírat lze ale i z dalších typů pojištění u této společnosti, které jsou určeny za poznáním cizích zemí anebo pouze na klasickou dovolenou u moře či na horách.

Porovnávejte pečlivě pojistky

Jestliže se momentálně rozhoduje pro pojištění, pak pro vás cestovní pojištění online ERV pojišťovna jistě má, nicméně ideální je porovnávat pojistky u několika společností. Na webu uspory.cz máte jedinečnou šanci srovnat pojištění u několika pojišťoven a vybrat si tu nejlevnější pojistku, jež je momentálně k dispozici.

Chci výhodné cestovní pojištění