Úspory.cz >> Cestovní pojištění online - Hasičská vzájemná pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění online - Hasičská vzájemná pojišťovna

Moderní cestovní pojištění online nabízí mimo jiné i Hasičská vzájemná pojišťovna. Tato instituce je schopna poskytnout stabilní zázemí se vším všudy a nabízí své pojistky zejména profesionálním a dobrovolným hasičům. Toto povolání ovšem není pro uzavření smlouvy žádnou podmínkou, takže cestovní pojištění online nabídne Hasičská vzájemná pojišťovna prakticky každému, kdo tuto pojistku bude potřebovat.

Základní čtyři typy pojištění

Pojištění u Hasičské vzájemné pojišťovny může tedy uzavřít kdokoli na různě dlouhou dobu. Základní pojistkou je ta, jež se týká pobytu na 90 dnů v zahraničí. Druhou pojistkou je ta, která nabízí pojištění v délce trvání pobytu rozmezí od 91 do 185 dnů. Jinak ale není problém uzavřít i pojištění, které se týká jedné či opakované cesty do zahraničí v průběhu jednoho roku. Zajímavá je i pojistka na 365 dní pobytu v zahraniční zemi.

Nadstandardní služby HVP

V současné době k pojištění online nabídne Hasičská vzájemná pojišťovna i nadstandardní služby. Ostatně stačí si porovnat tuto pojistku na uspory.cz a zjistíte, že těchto nadstandardních služeb je poměrně hodně. Sjednat si například můžete limity ve výši až celkových 6 milionů korun. Pojistit se taktéž dá celá řada konkrétních aktivit konaných na dovolené anebo jiném pobytu. Zapomenout přitom nelze ani na asistenční služby a další důležité součásti výhodné cestovní pojistky u HVP.

Chci výhodné cestovní pojištění
;