Úspory.cz >> Cestovní pojištění online - Wüstenrot

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění online - Wüstenrot

Nabídka možností cestovního pojištění je v současnosti neskutečně bohatá a vybrat si lze z celé řady společností, které jsou schopny cestovní pojištění nabídnout za různé ceny. Když bychom měli na některé pojištění upozornit, pak je hodně zajímavé cestovní pojištění online Wüstenrot. Pojistka u této společnosti je značně variabilní a nabízí několika možných typů pojištění odvíjejících se především od délky pobytu konkrétního člověka v zahraničí. Jaké tedy vlastně toto pojištění je a v které podobě bude vhodnější jej volit?

Balíčky pojištění u Wüstenrot

Jak již bylo řečeno, cestovní pojištění online Wüstenrot nabízí v několika, konkrétně ve třech možných variantách. Jestliže chcete ušetřit, pak můžete volit pojištění základní v minimální podobě. Tato pojistka zahrnuje pouze léčebné výlohy s repatriací a ošetření zubů plus služby opatrovníka. Jestliže ale budete chtít mít na cestách větší jistoty, pak je ideální především základní pojištění. To nabízí i pojištění zavazadel a odpovědnosti za škodu, kterou můžete svým konáním spáchat. U maximálního typu pojištění je myšleno i na další důležité věci. Typické jsou například trvalé následky úrazu.

Volit lze i připojištění

Jestliže se budete chtít připojistit na další rizika u Wüstenrot, pak máte jedinečné šance. Klasikou je připojištění k vykonávání různých rizikových sportů. Zapomenout ale nelze ani na storno poplatky a některé další důležité aktivity. Ideální je si porovnat pojištění na uspory.cz a přesně si zjistit, na jaká rizika se konkrétní pojistky vztahují.

Chci výhodné cestovní pojištění