Úspory.cz >> ČPP pojišťovna – pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

ČPP pojišťovna – pobočky

Česká podnikatelská pojišťovna se řadí mezi největší a nejznámější pojišťovny, které působí na území České republiky. Jedná se o tradiční společnost, jež působí pod značkou Vienna Insurance Group. Tato velká finanční skupina je jednou z největších v celé Evropě. Česká podnikatelská pojišťovna je multifunkční společností nabízející celou řadu pojistek, které se mohou hodit v jakékoli situaci. Od roku 1995, kdy začala tato pojišťovna působit, přišlo pod její křídla spousty klientů. Výhodou je jistě i to, že dnes nabízí ČPP pojišťovna pobočky po celé republice. Vybrat si pro jakékoli poradenství můžete tu nejbližší vašemu bydlišti.

Široká síť poboček ČPP

Od doby, kdy vstoupila v roce 1995 Česká podnikatelská pojišťovna na trh, už uběhlo několik let a za tuto dobu zaměstnala ČPP více než 800 zaměstnanců. V současné době má Česká podnikatelská pojišťovna generální ředitelství v Praze. O své klienty se tato společnost ale stará ještě prostřednictvím dalších 91 poboček, jež jsou rovnoměrně rozmístěny po celém území České republiky. Jinak ale samozřejmě není problém vyřešit jakékoli pojištění u této společnosti v obline podobě, což je nejvýhodnější forma uzavření pojištění u ČPP.

Porovnání pojištění jako nutnost

I přesto, že má ČPP pojišťovna pobočky po celé České republice, dochází k tomu, že si většina zájemců uzavírá pojistky v online formě. Tento druh uzavření pojištění je úplně nejvýhodnější především proto, že se jedná o pojištění výhodné s mnoha bonusy. Před uzavřením pojistky online ovšem stojí zato si porovnat všechna pojištění od mnohých pojišťoven. Pohodlně se tak dostanete na úplně jiné ceny. Uspory.cz jsou schopny poskytnout pojištění v maximálně pohodové formě. Porovnání proběhne rychle a je zdarma.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.