Úspory.cz >> ČSOB pojišťovna - pojištění online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

ČSOB pojišťovna - pojištění online

Pojistit se online dnes není nijak složité, jelikož tento typ pojištění je nabízen na celé řadě webů. Online pojištění je maximálně jednoduché a vše zvládne každý člověk. Online pojištění je v první řadě maximálně pohodlné, jelikož vám k jeho uzavření stačí pouze počítač připojený k internetu. Nic dalšího potřebovat nebudete. Pojištění online je skutečně rychlé. Po vyplnění formuláře o uzavření pojištění je možné mít uzavřenou kvalitní pojistku do několika málo minut. ČSOB pojišťovna pojištění online poskytuje v mnoha podobách. Soustřeďme se tedy na pojištění u této společnosti.

Druhy pojištění u ČSOB

ČSOB pojišťovna dokáže nabídnout cestovní pojištění v mnohých podobách. Asi nejznámější pojistkou u ČSOB je pojištění vozidel. Klasikou je zejména povinné ručení. K dispozici je ovšem i výhodné havarijní pojištění. To dokáže pokrýt rizika, jež přímo nepokrývá klasické povinné ručení. Zajímavou volbou je u ČSOB pojišťovny mimo jiné i cestovní pojištění. To se řadí mezi nejčastěji uzavírané pojistky všeobecně. Cestování je dnes značně frekventované a lidé se vydávají do všech možných koutů světa. Zapomenout ale nelze ani na pojištění majetku a další pojistky, bez nichž se většinou neobejdeme.

Porovnání pojistek

Ještě před online uzavřením pojistky je optimální si porovnat pojištění u několika různých společností. Dostanete se tak k maximální možné úspoře. Na pojištění je možné klidně ušetřit i několik tisíc korun ročně, což už určitě stojí zato. Nejvýhodnější porovnání bez jakýchkoli závazků nabízí uspory.cz. Tento portál dokáže bezplatně porovnat během několika minut nejznámější pojistky u většiny pojišťoven. ČSOB pojišťovna pojištění online může nabídnout nejlevněji, ale nemusí.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 406 606 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.