Úspory.cz >> ČSOB pojišťovna – pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

ČSOB pojišťovna – pobočky

Uzavírání pojištění na pobočkách už v současné době není až tak moderní, jako tomu bylo v minulosti. I přesto j zapotřebí říct, že rozvětvená síť poboček je pro většinu společností velmi důležitá a nemělo by se na ně zapomínat. ČSOB pojišťovna je typická zejména největší kapitálovou výbavou ze všech společností v České republice. Základní kapitál ČSOB je stanoven na 2,7 miliardy korun. Celkový kapitál této velké pojišťovací společnosti činí více než 5 miliard korun. Pokud bychom měli hovořit o prodejních místech, tak těch má ČSOB v České republice přes 4 000. Důležité jsou pro ČSOB pobočky. Momentálně má ČSOB pojišťovna pobočky rozloženy rovnoměrně po celé naší zemi.

Pestré služby ČSOB pojišťovny

Služby ČSOB jsou v současné době hodně pestré a není problém si vybrat přesně tu pojistku, kterou potřebujete. Nejčastěji je nabízeno například povinné ručení anebo cestovní pojištění u této společnosti. Na některé z 220 poboček ale můžete klidně využít i poradenství, jež bude speciálně ušito na míru právě vám. Zapomenout bychom neměli ani na další typy pojistek, kterými se tato velká pojišťovací společnost může pochlubit. Výbornou volbou je pojištění odpovědnosti za škodu anebo pojistky majetku v různých variantách.

Jak najít nejlevnější pojistku

Je viditelné, že ČSOB pojišťovna pobočky sice nabízí, nicméně nejdůležitější je pro každého zájemce o pojištění především jeho cena. Ta se mnohdy může pohybovat poměrně vysoko, takže je ideální vybrat takovou pojistku, která bude cenově přijatelná a výhodná. Porovnávat ceny doma svépomocí není úplně ideální a je vhodnější najít nějaký prostředek, který vám v tomto ohledu maximálně pomůže. Typický je třeba web uspory.cz, který dokáže nejít optimální cestu v porovnání pojistek a vybrat tu úplně nejvýhodnější.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 681 420 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

;