Úspory.cz >> Direct pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Direct pojišťovna - pojištění online

Pojišťovna Direct vstoupila na český trh v květnu 2007 a lze ji označit jako revoluční pojišťovnu, která svého času jako první nabízela pojištění výhradně on-line a po telefonu. Díky svému inovativnímu přístupu se může pyšnit oceněním jako je Pojišťovací inovátor nebo Nejdynamičtější pojišťovna. V červnu 2012 se z trhu stáhla a to z důvodu nepříznivých podmínek na českém pojistném trhu, které jí neumožnily docílit dostatečné velikosti a ziskovosti. Direct pojišťovna se v roce 2015 vrací s koncepcí „pojišťovny pro lidi“, která nabízí rychlá, spolehlivá, srozumitelná a přátelská řešení i komunikaci. Podstatnou změnou proti minulosti je pojištění nabízené kromě internetu a telefonu také dalšími cestami - v síti vlastních poboček a makléřských společností.

Pestré portfolio služeb

Direct pojišťovna se specializuje na neživotní pojištění, které nabízí jak lidem, tak firmám. Uzavřít pojištění můžete dnes již běžnými cestami a to prostřednictvím poboček, u makleřů i jednoduše přes internet nebo telefon. Pojistit umí auta a další dopravní prostředky, majetek, odpovědnost, cesty do zahraničí nebo případné úrazy. V případě pojištění podnikatelů splní jejich nejčastější požadavky a specifické potřeby například podle typu oboru, ve kterém působí.

Najděte si to pravé pojištění

Nalezení opravdu kvalitní pojistky dnes není takový problém, protože pojištění online nabízejí fakticky všechny společnosti na trhu. Klasiku představuje online pojištění zejména na webu uspory.cz. tady je k dispozici spousta pojišťoven včetně Direct pojišťovny, jejichž pojistky si tady lze pohodlně porovnat a za chvíli budete přesně vědět, které pojištění je nejvýhodnější a kterému se naopak vyhnout. Porovnání je ryze zdarma a za několik minut budete vědět, kterou pojistku volit.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.