Úspory.cz >> Direct pojišťovna - pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Direct pojišťovna - pobočky

Pojištění u společnosti Direct se dnes stává pomalu minulostí, jelikož Direct na naše území končí se svou aktivní činností a vy se budete muset obrátit na jiné společnosti. Určitě je nutné říct, že pojištění u společnosti Direct bylo vždy specifické zejména tím, že se jednalo o ryze online pojištění se vším všudy. Pokud jste si chtěli uzavřít smlouvu se společností Direct, pak bylo nutné vše učinit prostřednictvím internetu v online podobě. Direct pojišťovna pobočky neměla a byla schopna vše vyřešit se svými klienty přes internet. Dnes jsou tyto možnosti fakticky stejné a není problém pojištění řešit stejným způsobem.

Pojištění všeho druhu online

Pojištění online je dnes velmi populární a lze je uzavřít bez větších problémů online s jakoukoli pojišťovnou. Samotné působení Direct pojišťovny by tedy i dnes nebylo nijak výjimečné a zvláštní. Fakticky by se jednalo o jednu ze zcela běžných pojišťoven, jež působí na tuzemském finančním trhu. Direct pojišťovna pobočky sice nikdy neměla, ale byla schopna stejně jako současné mnohé pojišťovny nabídnout jakékoli pojištění online, a to velmi rychle a také levně. Stačí si jen vybrat a pojistit se online formou.

Rychlé a jednoduché porovnání pojištění

Pokud chcete vybrat opravdu spolehlivé a kvalitní pojištění online, pak je zapotřebí porovnávat pojistky u většiny společností. Určitě byste tak měli činit přímo na internetu prostřednictvím některého specializovaného portálu. Vynikající porovnání nabízí zejména uspory.cz, a to fakticky na jednom jediném portálu. Porovnání pojištění je tady zdarma a probíhá maximálně rychle. Není také zavazující, takže si můžete vybrat jakoukoli pojišťovnu dle vašich představ.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.