Úspory.cz >> Cena elektřiny ČEZ
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Cena elektřiny ČEZ

Ceny elektrické energie se poměrně liší v závislosti na dodavateli. Určitě není špatné řešit elektrickou energii právě z pohledu ceny. Odpověď na otázku, která společnost má dnes nejvýhodnější ceny je poměrně složitá a dá vám ji pouze kvalitní porovnání cen elektřiny na Úspory.cz. Poměrně zajímavá je z hlediska dodávek elektrické energie zejména společnost ČEZ.  Ta je schopna stanovit ceny elektřiny na poměrně nízké částky. Platit můžete u některých tarifů mnohem méně než u konkurence. 

 

Největší energetická společnost u nás

Společnost ČEZ je největším výrobcem elektrické energie u nás. Nabízí celou řadu tarifů, které jsou určeny pro domácnosti anebo pro velké firmy. Cena elektřiny ČEZ není nijak vysoká, jelikož se právě jedná o výrobce elektřiny. Ostatně pokud se podíváte na web úspory.cz, pak se přesně můžete o tomto faktu přesvědčit. Úspora na elektrické energii může být poměrně vysoká a v ročním zúčtování bude činit klidně i rozdíl několika tisíc korun. 

 

ČEZ nabízí jistotu

Zázemí společnosti ČEZ je na vysoké úrovni, takže si můžete být jisti tím, že cena dodávané elektrické energie bude minimální. Tento fakt ostatně již ovlivnil mnohé z nás. Uzavřít smlouvu se společností ČEZ není problém i v online podobě, takže začít šetřit na elektrické energii můžete klidně okamžitě. Online uzavření nové smlouvy vás v tom brzdit nebude, jelikož se jedná o doslova bleskovou záležitost. Cena elektřiny ČEZ vás z hlediska své výše určitě uspokojí. 

 

Petr A., Adamov

"Vždy jsem odebíral elektřinu od společnosti EON. Postupem času jsem ale dospěl k názoru, že platby jsou poněkud vysoké. Porovnal jsem si svůj tarif na úspory.cz a zjistil, že tomu tak je. Měl jsem na sebe vcelku zlost, nicméně za několik minut jsem vypověděl smlouvu o dodávkách elektřiny a uzavřel novou mnohem výhodnější, a to přímo přes zmiňovaný portál."

 

Alois M., Mimoň

"Jako majitel firmy musím dbát na to, abych ušetřil prakticky na všem, na čem se dá. Pokud chci mít ekonomicky soběstačnou společnost, pak jsou velmi důležité i dodávky elektřiny. Když jsem viděl minulou fakturu, doslova jsem se zhrozil po porovnání na úspory.cz. Rychle jsem se ale vzpamatoval a změnil dodavatele."

Chci platit méně za elektřinu