Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> ČEZ Prodej, s.r.o. - elektřina

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

ČEZ Prodej, s.r.o. - elektřina

Velký energetický gigant ČEZ se řadí v České republice mezi nejznámější a největší společnosti svého druhu. Pokud potřebujete opravdu kvalitní služby v oblasti energie, pak se na tuto velkou společnost můžete kdykoli spolehnout. Nedílnou součástí společnosti ČEZ je její odnož ČEZ Prodej, s.r.o. Ta je schopna nabídnout své služby v rámci této velké energetické skupiny. Založena byla společnost ČEZ Prodej, s.r.o. v roce 2005. Svou činnost ale tato společnost začala rozvíjet až o rok později, tedy v roce 2006.

ČEZ Prodej, s.r.o. jako nedílná součást ČEZU

Společnost ČEZ Prodej, s.r.o. je dnes nedílnou součástí energetického giganta ČEZ a stará se především o zákazníky této společnosti. Přístup ČEZU je ostatně mnohem vstřícnější právě od doby, co začal ČEZ Prodej, s.r.o. v jejím rámci působit. Momentálně zajišťuje chod společnosti ČEZ Prodej, s.r.o. celkem 250 lidí. Ti se starají samozřejmě nejen o zprostředkování efektivní komunikace mezi ČEZem a jeho zákazníky, ale také o podporu zástupců společnosti ČEZ. Po křídla společnosti ČEZ Prodej, s.r.o. ale také mimo jiné spadá marketingové působení a prezentace celé velké společnosti ČEZ.

Zákaznický servis ČEZ Prodej, s.r.o.

Energetický gigant ČEZ má výsadní postavení na energetickém trhu v České republice. O své zákazníky se díky servisu společnosti ČEZ Prodej, s.r.o. stará naprosto precizně a nabízí jim celou řadu bonusových služeb. Zákazníci ČEZu tak dostávají opravdu kvalitní nabídky dodávky elektřiny se vším všudy. O těchto sužbách se můžete přesvědčit i na webu uspory.cz, který dokáže porovnat efektivně nejen ceny energie.

Nízká cena energie u ČEZu

Společnost ČEZ je výhodná nejen tím, že se jedná o největšího dodavatele energie u nás, ale i poměrně příjemnou cenovou politikou. Když se podíváte na srovnání cen energie na webu uspory.cz, pak nebude problém vybrat si přesně tuto společnost, jelikož při porovnání může vykazovat opravdu nejvýhodnější ceny ze všech. Budete tak mít jistotu, že nebudete platit peníze navíc.

Chci platit méně za elektřinu