Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

eYello CZ a.s.

Mezi nejnovější a nejmladší společnosti dodávající elektřinu a plyn koncovým zákazníkům patří zcela určitě společnost eYello CZ a.s. Ta vznikla díky transformaci dceřiné společnosti velkého energetického závodu Pražská energetika a.s. Právě jí má pomoct s regionálním rozšířením. Konceptuálně vychází tato společnost výhradně z německého modelu společnosti Yello Strom. Ta je u našich sousedů velmi silným hráčem na energetickém poli a nabízí elektrickou energii a plyn velkému množství koncových zákazníků. Disponuje dokonce více než 1,1 milionem zákazníků. V Německu tak právě patří mezi 10 nejvýznamnějších energetických firem.

Zaměření eYello CZ a.s.

V České republice je hlavním předmětem podnikatelské činnosti společnosti eYello CZ a.s. dodávání elektrické energie. Mezi koncové zákazníky této společnosti patří jednak velké firmy a jednak také některé státem dotované instituce či součástí státní správy. Zapomenout bychom neměli ani na domácnosti jako na koncového zákazníka. Momentálně se ještě eYello CZ a.s. nevěnuje aktivně dodávkám plynu, ale tuto skutečnost by také chtěla tato progresivní společnost změnit.

Precizní zákaznický servis

Zákaznický servis u společnosti eYello CZ a.s. je na opravdu vysoké úrovni. Pokud máte jako zákazníci anebo i potenciální klienti tohoto dodavatele jakýkoli dotaz, pak není problém obrátit sena web této společnosti anebo využít klidně i bezplatných linek poskytujících informace. Svým zákazníkům se určitě eYello CZ a.s. věnuje v maximální možné míře. S poskytovanými službami jsou tak většinou nadmíru spokojeni. To často dokladuje i srovnání cen energie na uspory.cz.

Výhodné ceny energie u eYello CZ a.s.

Jestliže si budete chtít zjistit ceny energie u eYello CZ a.s., pak můžete pohodlně zdarma porovnávat na webu uspory.cz. Za několik vteřin budete mít porovnány ceny u mnoha různých společností a právě společnost eYello CZ a.s. může vyjít cenově jako jedna z nejlevnějších vůbec. Bez problémů tak budete mít o levnou energii postaráno.

Chci platit méně za elektřinu