Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> RWE Energie, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

RWE Energie, a.s.

Největší energetickou firmou působící na území České republiky je RWE. Jedná se o společnost mající čtyři základní směry své činnosti. Jedná se zejména o realizaci dodávek zemního plynu a elektrické energie ke koncovým zákazníkům a také o distribuci plynu. Zapomenout bychom neměli ani na správu podzemních zásobníků plynu, které mohou být využity k výrobě elektrické energie a samozřejmě tepla. Všechny činnosti společnosti RWE řídí společnost RWE Česká republika. Rozhodně se jedná o skutečně kvalitního dodavatele energie, který poskytuje mimo nízkých cen i velké množství dalších služeb.

Charakteristika skupiny RWE v ČR

Momentálně zaměstnává skupina RWE v České republice celkem 4300 lidí. Ti jsou schopni řídit chod velkého energetického koncernu, který dodává svým zákazníkům energii. Momentálně spadá pod křídla společnosti RWE přibližně 1,7 milionu lidí. Jedná se tedy o absolutně největšího dodavatele zemního plynu, který na našem území působí. To samé platí i o elektrické energii. S množství dodávek elektřiny se tato společnost řadí také k největším.

Služby RWE

Společnost RWE je schopna nabídnout celou řadu doprovodných služeb, které se nemusejí ani přímo dotýkat dodávek elektřiny plynu. Jde o celou řadu bonusových služeb, z nichž bychom mohli vybrat třeba kartu RWE, díky které si mohou zájemci přijít na zboží, jež je prodáváno s maximální možnou slevou. Výhodné jsou i slevy vztahující se třeba k zimním sportům. RWE mají uzavřenou smlouvu ta nejznámější zimní střediska u nás. Služby RWE ukazuje do jisté míry i bezplatné porovnání dodavatelů elektřiny a plynu na uspory.cz.

Cena energie u RWE

Jednou z největších výhod společnosti RWE je bezesporu nízká cena pro koncové zákazníky jak za plyn, tak i za elektrikou energii. Cenu za měrnou jednotku plynu či elektrické energie si můžete zjistit na webu uspory.cz, kde si lze velmi pohotově a komplexně porovnat dodávky energie od RWE a také od dalších dodavatelů energie. Budete tak mít jasno v tom, kterého dodavatele zvolit.

Chci platit méně za elektřinu