Úspory.cz >> ERV pojišťovna - pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

ERV pojišťovna - pobočky

Většina pojišťovacích společností dnes spoléhá zejména na pojištění online. ERV Evropská pojišťovna je v tomto ohledu fakticky stejná, jako je tomu u jiných pojišťoven. Pravda je ale taková, že některé charakteristiky jsou u této společnosti stejné. V současnosti má ERV pojišťovna pobočky fakticky po celé Evropě a také i v mnohých jiných zemích. Jedná se o takzvaná Euro centra. Právě díky nim můžete mít pojištění absolutně pohodlně vyřešené. Jestliže cestujete, pak můžete využít některého z Euro center v zemi, v níž se momentálně nacházíte.

Cestovní pojištění se u ERV Evropské pojišťovny vyplatí

Jestliže potřebujete uzavřít kvalitní cestovní pojištění, pak se ERV Evropská pojišťovna zcela určitě vyplatí. Jedná se totiž o společnost nabízející speciální druhy cestovního pojištění, které ostatní konkurenční společností nabídnout nemohou anebo neumějí. Rozhodně stojí zato se na portfolio těchto pojistek podívat. Když bychom měli některé jmenovat, pak mezi ně patří zejména pojištění různých cenností na dovolené, pojištění jízdních kol anebo pojištění fotoaparátů či dalších zařízení. Určitě není problém ale využít i klasických pojistek v rámci pojištění Multitrip.

Porovnání pojištění ušetří peníze

Jestliže budete chtít ušetřit na cestovním pojištění co možná nejvíce peněz, pak bude ideální porovnat pojistky u celé řady dalších společností. Na webu uspory.cz máte jedinečnou šanci porovnání celé řady pojistek. Budete tak mít rychle jasno v tom, která pojistky bude pro vás nejvýhodnější a která naopak za moc stát nebude. Momentálně sice poskytuje ERV pojišťovna pobočky, nicméně porovnání na internetu je efektivnější.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.