Úspory.cz >> Generali pojišťovna - pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Generali pojišťovna - pobočky

Společnost Generali svým celkovým charakterem patří mezi evropské giganty v pojišťovnictví a nabízí opravdu pestrou síť poboček a různých klientských center, kde je možné najít pomoc v případě, že budete chtít poradit s konkrétním typem pojistky u této společnosti. Moderní pojištění u Generali ale můžete uzavírat především v online podobě, která pro vás bude naprosto nejvýhodnější jak z hlediska úspory finančních prostředků, tak i času. V každém případě ale nabídne Generali pojišťovna pobočky, jež se pro vás mohou stát jakousi jistotou v tom, že se budete moci v případě nouze moci fyzicky na někoho znalého problematiky obrátit.

Pobočky Generali po celé ČR

Najít pobočku společnosti Generali je pramalý problém, jelikož různé klientská centra se nacházejí fakticky po celé České republice. Pobočky Generali se nacházejí především ve velkých městech. Najdeme je fakticky v každém z krajských měst. Mimo poboček disponuje Generali i rozsáhlou sítí samotných zástupců, kteří jsou schopni v případě nouze také poradit. Ideální je spolehnout se na kvalitního zprostředkovatele pojištění, jímž jsou třeba uspory.cz. Tady si lze pojistky jak porovnat, tak i uzavřít online.

Efektivní porovnání pojištění

Pokud chcete na jakémkoli pojištění maximálně ušetřit, pak stojí zato všechny pojistky pečlivě porovnat na některém z profesionálních a kvalitních portálů. Na webu uspory.cz máte jedinečnou možnost porovnání pojištění se vším všudy. Komplexní porovnání pojistek vám přinese maximální možnou úsporu se vším všudy. I když Generali pojišťovna pobočky poskytuje, vy je tak využívat vůbec nemusíte a budete moci mít moderní pojištění za nejlepší ceny na trhu.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 681 420 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

;