Úspory.cz >> Hasičská vzájemná pojišťovna - pojištění online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Hasičská vzájemná pojišťovna - pojištění online

Jednou z nejstarších pojišťoven v Evropě je Hasičská vzájemná pojišťovna. Tato pojišťovací instituce funguje na území České republiky již od roku 1900 a vznikla původně jako dobrovolné sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Svou činnost v tehdejším Československu po dobu komunistické éry pochopitelně Hasičská vzájemná pojišťovna nuceně přerušila, nicméně od roku 1992 opět působí a nabízí pestré portfolio svých služeb. Momentálně poskytuje Hasičská vzájemná pojišťovna pojištění online, které je jednou z nejpohodlnějších a nejrychlejších variant pojištění vůbec. Spolehnout s přitom jako zákazníci HVP můžete hned na několik typů pojištění. Podívejme se na tyto pojistky poněkud detailněji.

Pojištění u HVP

U Hasičské vzájemné pojišťovny si mohou zájemci vybírat celou řadu pojištění. Stejně jako i všechny konkurenční společnosti nabízí HVP klasické pojišťovací produkty. Základem její nabídky je logicky pojištění majetku. To je k dispozici v několika podobách dle toho, jak velký majetek si potřebujete pojistit a jaké má být celkové pojistné krytí z hlediska požadovaných limitů. Zajímavou volbou je ale i povinné ručení u této společnosti anebo havarijní či cestovní pojištění. Všechny tyto pojistky můžete řešit rychle v online podobě. Nejdřív byste si ale přece jenom měli pojistky porovnat hlavně z pohledu jejich ceny.

Cena pojištění na prvním místě

Nejdůležitější je u jakéhokoli pojištění zejména jeho cena. Hasičská vzájemná pojišťovna pojištění online poskytuje sice mnohdy poměrně levně, nicméně není od věci podívat se na stejné produkty i u některých dalších společností. Na uspory.cz máte k dispozici jedinečné rychlé porovnání cen se vším všudy, takže není problém se spolehnout na to, že budete mít nejlevnější možné pojištění na trhu.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 325 926 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.