Úspory.cz >> HVP pojišťovna - pobočky
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

HVP pojišťovna - pobočky

Hasičská vzájemná pojišťovna se řadí mezi pojišťovací instituce, které nabízejí komplexní služby v oblasti pojišťovnictví se vším všudy. Spolehnout se můžete jako zájemci o pojištění na opravdu komplexní nabídku pojistek, které dokážou pokrýt všechny možné vzniklé nepříjemné situace. Hasičská vzájemná pojišťovna v Evropě působí již od roku 1900. V České republice disponuje bohatou sítí poboček, které si od znovuobnovení své činnosti v roce 1992 stihla vybudovat. V případě jakýchkoli nejasnosti okolo pojištění tak můžete kontaktovat tuto společnost prostřednictvím některé z jejích poboček. Momentálně má HVP pobočky ve většině krajských měst a v mnoha dalších obcích.

Pojištění u HVP

Produktová nabídka Hasičské vzájemné pojišťovny je velmi bohatá a není problém vybrat si pojistku dle vlastního uvážení. Původně se tato pojišťovna věnovala zejména pojištění majetku, nicméně postupem času svůj sortiment pojistek značně rozšířila a dnes jsou tak k dispozici i mnohé jiné pojistky. Jmenovat bychom mohli například pojistky pro motoristy. Ti mohou využít jak klasických pojistek typu povinného ručení anebo havarijního pojištění, tak i mnohé nadstandardní produkty.

Porovnání pojištění pomůže

I když poskytuje HVP pojišťovna pobočky po celé naší zemi, nemusí být logicky nejvýhodnější pojišťovací institucí, která dokáže nabídnout nejlevnější produkty. Právě proto je optimální najít si kvalitní porovnání pojištění a zkusit si tady porovnat pojistky u mnoha různých pojišťoven, které jsou schopny konkrétní produkty nabízet. Webové stránky uspory.cz jsou v tomto ohledu velmi spolehlivé a poskytnou zdarma a rychle porovnání přesně dle vašich potřeb. Ihned tak budete znát nejvýhodnější pojištění.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 325 926 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.