\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Air Bank hypotéka

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Air Bank hypotéka

Chcete koupit nemovitost a potřebujete hypotéku? Zkuste některou z menších bank jako je Air Bank. Hypotéky už dávno nejsou jen výsadou zaměstnanců s vyššími příjmy. O hypotéku v Air Bank může požádat každý, kdo doloží svůj příjem. Hypotéka u této banky je výhodná zejména díky možnosti snadno změnit výši splátek podle své aktuální finanční instituce.

Podobně jako u ostatních bank i pro získání hypotéky u Air Bank musíte prokázat svůj příjem. Při procesu žádosti hypotéku se příjem stanovuje na základě potvrzení o příjmech od zaměstnavatele nebo z daňového přiznání. Ten je pro banku klíčovým dokladem pro stanovení výše hypotéky.

Pokud kupujete nemovitost, můžeme vám hypotéku vřele doporučit. Ve srovnání s úvěrem jde totiž často nejen o levnější ale také o pružnější způsob financování vlastního bydlení. Například u hypotéky v Air Bank můžete snadno změnit výši splátek, což u běžných úvěrů často není možné. Hypotéku je navíc možné za výhodnějších podmínek refinancovat. Proč tedy nevyužít hypotéku u Air Bank a nepřestěhovat se konečně do vlastního bydlení?

Chci výhodnou hypotéku