\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéka bez registru online

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéka bez registru online

Máte záznam v registru dlužníků a bojíte se, že Vám žádná finanční společnost neposkytne hypotéku? Pravda je taková, že většina poskytovatelů hypoték si důkladně ověřuje bonitu všech žadatelů o hypotéku. A právě proto nahlíží do registru dlužníků. Tyto registry totiž obsahují všechny informace o lidech a jejich úvěrové historii. Pokud má žadatel úvěrovou historii špatnou nebo dokonce stále dluží, pak je pro poskytovatele hypoték velmi rizikovým klientem. Jsou však společnosti, které nabízí také hypotéky bez registru.

 

Nebankovní hypotéky pro všechny

Téměř vždy se jedná o nebankovní společnosti, které nabízí hypotéky bez registru. Tyto hypotéky jsou určeny všem, kteří mohou mít horší úvěrovou historii. Banky se bohužel často nedívají na to, že člověk si své problémy vyřešil, a již je plně schopen své závazky řádně splácet. Informace v registrech dlužníků jsou uloženy po dobu i několika let a to mnoho lidí značně znevýhodňuje při žádostech o půjčku.

 

Nevýhody hypotéky bez registru

Hypotéky bez registru však nemají pouze výhody. To, že má žadatel zápis v registru dlužníků, z něho činí více rizikového klienta. Poskytovatel se může oprávněně obávat, že nový klient nebude půjčku v budoucnu řádně splácet. Jistí se tedy tím, že hypotéku nabízí s vyšším úrokem. Za hypotéku bez registru tedy lidé zaplatí výrazně více.

Chci výhodnou hypotéku