Úspory.cz >> Hypotéka - myslete na refinancování

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéka - myslete na refinancování

Hypotéka patří k důležitým životním rozhodnutím. Jedná se o velmi vysoké půjčky, které se dlužník zaváže splácet po dobu několika desítek let. Hypotéka je však často jedinou možností, jak si pořídit vlastní bydlení, a nebydlet po celý život v pronájmu nebo dokonce u rodičů.

Cesta k vlastnímu bydlení

Vzhledem k výši hypoteční půjčky je však jasné, že ji nedostane každý. Hypotéka mívá ze zřejmých důvodů nejpřísnější podmínky a zpravidla jí získá pouze ten, který disponuje odpovídajícími příjmy a bezdlužnou historií. I přesto zůstává základní podmínkou zajištění nemovitostí.

Hypotéky s méně přísnými nároky nabízí nebankovní společnosti. Zde je však třeba počítat s méně výhodnými podmínkami. A také je nutné vybírat pečlivě ověřenou úvěrovou společnosti Mnozí lidé se nevědomky upsali podvodníkům a o nemovitost i peníze přišli.

Trvejte na lepších podmínkách

I přesto, že je hypotéka záležitostí na desítky let, nemusíte se spokojit se počátečními podmínkami. Hypotéku můžete v průběhu splácení jednoduše refinancovat a to u téže či jiné společnosti. Stačí si ke konci fixace najít výhodnější nabídku a v následujících letech můžete značně ušetřit.

Chci výhodnou hypotéku
COVID-19