Úspory.cz >> Hypotéka na rekonstrukci
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Výhodná sazba i podmínky

... snadno a rychle! Porovnat hypotéky na Srovnejto.cz
Dům a kasička v rukou
Logy Srovnejto hypotéka

Garance nejnižší úrokové sazby

Hypotéka na rekonstrukci

Vlastníte starší byt, který jste zdědili po rodičích, a rádi byste jej zrekonstruovali podle svých představ? Potřebné finanční prostředky seženete díky hypotéce. Mnoho lidí se mylně domnívá, že hypotéku je možné použít pouze na koupi bytu či domu. To však není pravda. Hypotéku je možné použít také na další činnosti, které jsou spojené s financováním nemovitosti. Hypotéka je proto velmi často používaná také na rekonstrukci bytu či domu. 

 

Hypotéka na koupi i na rekonstrukci

Hypotéku je navíc možné kombinovat. To znamená, že si můžete koupit starší byt či dům, a vzít si hypotéku na oboje. Z jedné hypotéky tak jednoduše zaplatíte nejen samotnou nemovitost, ale také její rekonstrukci. Zde je však třeba počítat s tím, že banka bude požadovat rozpočet rekonstrukce, aby tak mohla stanovit budoucí cenu zástavy (nemovitosti), která poté bude logicky vyšší.

 

Poraďte se s odborníkem

Nevíte-li si s výběrem hypotéky rady, poraďte se s hypotečním odborníkem. Ti se ve světě hypotéky vyznají rozhodně lépe a dokáží Vám vše důkladně vysvětlit. Hypotéku si tak vyberete přesně na míru a navíc ji dokážete, co nejlépe využít. A kde odborníka na hypotéky seženete? Buď se můžete obrátit na specializované společnosti, nebo na online srovnávače, které nabízí hypoteční poradenství zdarma.

Zjistěte více informací