\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéka s prémiíí

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéka s prémiíí

Hypotéka je nejvhodnějším zdrojem financování vlastního bydlení. Není proto divu, že o hypotéky je velký zájem a banky se snaží své klienty všemožně přilákat. Jedním ze současných hitů je hypotéka s prémií. Prémií banky odměňují své věrné klienty. V praxi jde většinou o snížení úrokové sazby o několik desetin procenta, což se projeví na snížení měsíčních splátek o několik stokorun.

Ať už si berete hypotéku na byt či výstavbu domu musíte vždy prokázat svůj příjem. Při procesu žádosti hypotéku se příjem stanovuje na základě potvrzení o příjmech od zaměstnavatele nebo z daňového přiznání. Ten je pro banku klíčovým dokladem pro stanovení výše hypotéky.

Pro získání prémie, ať už je jakákoli, se vyplatí mít u banky sjednáno co nejvíce produktů – například běžné účty, spořicí účty, pojištění či investice. Banky totiž různými prémiemi oceňují svoje věrné zákazníky a některá z prémií se může týkat také hypotéky. Hypotéka s prémií bývá o něco výhodnější. Prémie od banky vám totiž sníží měsíční splátky.

Chci výhodnou hypotéku