\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéky pro důchodce

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéky pro důchodce

Chcete koupit nemovitost a potřebujete hypotéku? I pro seniory existuje snadná cesta, jak finanční prostředky na koupi nemovitost získat. Hypotéky už dávno nejsou jen výsadou zaměstnanců s vyššími příjmy. I senioři nyní mohou za jistých podmínek toto výhodné financování vlastní nemovitosti použít. Hypotéky pro důchodce nabízí některé banky a určitě si vyberete, takovou, která vašim plánům co nejlépe vyhovuje.

Podobně jako v běžných případech i senioři musí pro získání hypotéky prokázat svůj příjem. Při procesu žádosti hypotéku pro důchodce, se příjem stanovuje na základě vyměřeného důchodu. Ten je pro banku klíčovým dokladem pro stanovení výše hypotéky.

I starší osoby mohou využít hypotéky jako vhodného nástroje k financování koupě nemovitosti. Díky nízkým úrokovým sazbám jsou totiž splátky hypotéky často nižší, než výše jednoho měsíčního nájmu. Snadno lze navíc takto financovat nákup drobné rekreační nemovitosti. Proč tedy nevyužít hypotéku pro důchodce a nepřestěhovat se konečně do vlastního bydlení?

Chci výhodnou hypotéku