\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéky pro mladé páry a rodiny

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéky pro mladé páry a rodiny

Chcete koupit nemovitost a potřebujete hypotéku? I pro mladé existuje snadná cesta, jak finanční prostředky na koupi nemovitost získat. Hypotéky už dávno nejsou jen výsadou zaměstnanců s vyššími příjmy. I mladí lidé, kteří s kariérou teprve začínají, nyní mohou toto výhodné financování vlastní nemovitosti použít. Hypotéky pro mladé nabízí celá řada bank a určitě si vyberete, takovou, která vašim plánům co nejlépe vyhovuje.

Podobně jako v běžných případech i mladí lidé musí pro získání hypotéky prokázat svůj příjem. Při procesu žádosti hypotéku pro mladé se příjem samozřejmě stanovuje na základě potvrzení o příjmech od zaměstnavatele. Ten je pro banku klíčovým dokladem pro stanovení výše hypotéky.

Mladí lidé mají pro získání hypotéky velmi dobrou startovní pozici. Dá se totiž očekávat, že jejich příjmy porostou, a jsou proto pro banky velmi vyhledávanými klienty. Hypotéky pro mladé mohou mít i delší dobu splatnosti – třeba 30 let. Splátka je v takovém případě nižší než jeden měsíční nájem. Proč tedy nebydlet ve vlastním domě či bytě už nyní?

Chci výhodnou hypotéku