Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéky na chatu výhodně a online

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Hypotéky na chatu výhodně a online

Chcete koupit rekreační nemovitost a potřebujete hypotéku? I pro vás existuje snadná cesta, jak finanční prostředky na koupi chaty či chalupy získat. Hypotéka na chatu bývá výhodná a splátky příliš nezatíží váš rodinný rozpočet. Chcete mít krásné letní sídlo? Hypotéka na chatu vám to umožní.

Podobně jako u běžných hypoték musíte i při hypotéce na chatu prokázat svůj příjem. Při procesu žádosti hypotéku proto musíte doložit potvrzení příjmů od zaměstnavatele nebo daňové přiznání. Chaty jsou navíc obvykle levnější než rodinné domy či byty ve městech, půjčená částka proto nejspíš nebude tak velká a se sjednáním hypotéky byste neměli mít problém.

Hypotéka může být při koupi drobné rekreační nemovitosti výhodnějším nástrojem než běžný úvěr. Její splátky jsou většinou nižší a nebývá také problém jejich výši v období splácení různě upravovat. Hodit se vám možná také bude fixace úroků, která vám zajistí stabilní výši splátek po několik let. A pokud, časem úrokové sazby u vaší banky vzrostou, není problém hypotéku refinancovat. Hypotéky jsou ve všech směrech výhodné.

Chci výhodnou hypotéku

TIP