\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Kalkulátor hypotéky

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Kalkulátor hypotéky

Chcete se rychle dozvědět, která ze současných bank Vám nabídne nejlevnější hypotéku? Využijte tzv. kalkulátor hypotéky. Jedná se o užitečný online nástroj, který Vám ušetří nejen hodiny času, ale především peníze. Časy, kdy jste si museli jednotlivé banky obíhat sami a shánět potřebné informace a formuláře osobně, už jsou naštěstí dávno pryč. Dnes si hypotéky snadno porovnáte online během pár minut.

 

Nejlevnější hypotéka za pár minut

Kalkulátor hypoték je služba, která za Vás porovná vybrané produkty. Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář. Obvykle je nutné zadat základní parametry o požadované hypotéce a kalkulátor během chvilky porovná odpovídající hypotéky dle aktuálních úrokových sazeb. Po zobrazení výsledného přehledu si z nabídek jednoduše vyberete tu nejlepší.

 

Porovnání nezávazně a zdarma

Kalkulátor hypotéky je navíc nezávazný nástroj. To znamená, že žádnou z nabídek nejste povinni si vybrat. Za porovnání také nic neplatíte. Navíc často můžete zažádat o pomoc hypotečního poradce. To platí zejména pro velké online srovnávače finančních produktů, které mají silné zázemí.

Chci výhodnou hypotéku