\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Nebankovní hypotéka online

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Nebankovní hypotéka online

Odmítli Vaši žádost o hypotéku v bance? Nemusíte se obávat, situace není docela ztracená. Řešením pro Vás je nebankovní hypotéka. U bank existuje zásadní problém a tím je příliš velký důraz kladený na bonitu klienta. Bonitou je myšlená schopnost splácet dluh. Banky požadují dostatečně vysoké příjmy, pravidelné zaměstnání a žádný záznam v registru dlužníků. Jejich podmínky však nesplňuje velké množství lidí. Ti se proto mohou obrátit na nebankovní společnosti, které nabízí hypotéky také.

 

V čem jsou nebankovní hypotéky výhodné

Hlavními výhodami nebankovních hypoték je jejich vyšší dostupnost. Nebankovní společnosti jsou méně přísné a ke klientům přistupují mnohem více individuálně. Ti, kteří by u banky měli pramalou šanci, tak u nebankovních společností s největší pravděpodobností uspějí. O nebankovní hypotéku tak mohou žádat i lidé bez pravidelného příjmu a se záznamem v registru dlužníků.

 

Žádejte o hypotéku online

O nebankovní hypotéku můžete jednoduše zažádat online. Nejprve si však porovnejte více produktů od různých hypotečních společností a z výsledného porovnání si vyberte nejlevnější nabídku. Poté vyplníte online žádost, na základě které se Vám ozve obchodní zástupce či hypoteční specialista, který s Vámi hypotéku dovede do zdárného konce. 

Chci výhodnou hypotéku