\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Vyřízení hypotéky do 5 minut

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Vyřízení hypotéky do 5 minut

Malé půjčky dnes již bez problémů vyřídíte online od odeslání žádosti až po převzetí peněz. U hypotéky to tak snadné není. Důvodem je samozřejmě závažnost hypotečního úvěru, jehož doba splatnosti může trvat až desítky let. Přeci jen je podstatný rozdíl, zda si půjčíte 5 tisíc nebo 5 miliónů korun. Online však lze přece jen vyřídit řadu důležitých věcí. 

 

Kolik si můžete půjčit?

V první řadě si můžete online zjistit, jaké hypotéky jsou dostupné, a které z nich by byly vhodné pro Vás. Nemá smysl žádat o hypotéku, která je jednoznačně nad Vaše finanční možnosti. S tímto prvním krokem Vám pomohou právě online hypoteční kalkulačky. Ty Vám spočítají výši hypotéky i přibližnou výši měsíční splátky.

 

Porovnejte si hypotéky online

Když už budete mít jasno v tom, kolik si můžete půjčit, můžete se podívat na konkrétní nabídky. I to je možné online. A navíc si tyto nabídky můžete mezi sebou během pár minut porovnat. Jednoduše si tak uděláte obrázek o tom, která z nabídek je pro Vás nejvíce výhodná. Poté Vás zkontaktuje hypoteční specialista, který s Vámi dořeší detaily, a pomůže Vám vyřízení hypotéky úspěšně dokončit.

Chci výhodnou hypotéku