Úspory.cz >> Kooperativa pojišťovna - pojištění online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Kooperativa pojišťovna - pojištění online

Kooperativa pojišťovna se řadí mezi největší pojišťovny působící na území České republiky. Od roku 1991nabízí pestré portfolio pojišťovacích produktů. Vybrat si mohou zájemci pojištění online v jakýchkoli formách. Jednat se může jak o pojištění majetku, tak i o pojištění na cesty anebo jiné důležité pojistky, bez kterých se člověk neobejde. Kooperativa je členem silné finanční skupiny Vienna Insurance Group, jež působí v Evropě již od roku 1824. Právě tehdy byla založena ve Vídni jako hasičská pojišťovna. Kooperativa pojišťovna pojištění online poskytuje ve velmi kvalitní podobě a volit si můžete přímo pojištění na míru dle vlastních potřeb.

Rychlé online pojištění od Kooperativy

Pojištění u společnosti Kooperativa může být maximálně rychlé. V online podobě není problém najít skutečně rychlou pojistku se vším všudy. Z pohodlí vlastního domova si můžete uzavřít pojistku u této společnosti, a to klidně i po předchozím porovnání. Na webu uspory.cz si lze vybrat pojistku podle vlastních představ a po porovnání zjistíte i to, že můžete mít opravdu nejlevnější pojistku ze všech, jež se na trhu nacházejí. Rychlost uzavření pojistky se pohybuje v rámci několika málo minut.

Porovnání pojištění pro nejvýhodnější cenu

Pokud chcete mít pojištění absolutně nejlevnější, je zapotřebí pojistky porovnávat. V každém případě tak nemusíte činit fyzicky na jednotlivých pobočkách anebo webech konkrétních pojišťovacích společností. Ideální volbou jsou uspory.cz, kde máte porovnání všech nejznámějších pojišťoven v přehledném provedení se vším všudy. Je jednoznačné, že Kooperativa pojišťovna pojištění online sice poskytuje levně. Porovnání ovšem nabídne i levnější pojistky.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 325 926 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.