Úspory.cz >> Kooperativa pojišťovna - pobočky
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Kooperativa pojišťovna - pobočky

Tradice pojišťovny Kooperativa je v České republice skutečně výrazná. Jedná se o pojišťovnu, která působí již od roku 1991. Kooperativa se řadí mezi společnosti, které dokážou nabídnout komplexní pojištění se vším všudy. Pokud potřebujete opravdu spolehlivé pojištění se vším všudy, pak není problém jej u Kooperativy uzavřít. Za svými zády má tato společnost velmi silného partnera v podobě Vienna Insurance Group, jež byla založena již v roce 1824 ve Vídni. Kooperativa má vybudovanou velmi propracovanou síť svých klientských center, která poradí s jakýmikoli záležitostmi týkajícími se pojištění. Momentálně Kooperativa pojišťovna pobočky nabízí na mnoha místech po celé České republice.

Kde jsou pobočky Kooperativy

Kooperativa pojišťovna dokáže nabídnout komplexní síť poboček, které jsou rovnoměrně rozesety po celé zemi. V každém případě není problém najít pobočku, na které se určitě dočkáte pomoci s čímkoli okolo konkrétní pojistky. Jestliže ale na pobočku jít nechcete, pak si můžete klidně všechny záležitosti s pojištěním vyřídit i online. Na webu uspory.cz to není nejmenší potíž a budete mít k dispozici celou řadu pojišťoven, ze kterých si lze dokonce vybrat tu pravou s nejvýhodnější pojistkou.

Bohatý výběr pojištění

Moderní možnosti uzavření pojistné smlouvy s porovnáním pojistek nabízí web uspory.cz. I když Kooperativa pojišťovna pobočky nabídne v celé řadě variant, dochází k tomu, že někdy může být cena pojistky u této společnosti docela vysoká. Po efektivním porovnání pojistek dochází k tomu, že budete mít opravdu tu nejlevnější a nejkvalitnější pojistku, která se momentálně na trhu nachází. Díky tomu můžete ušetřit klidně i několik tisíc korun ročně.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 397 819 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.