Úspory.cz >> Penzijní připojištění online
ve spolupraci s

Otevíráme pro Vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce Vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Penzijní připojištění

Omlouváme se vám, ale vzhledem k nepřehledné situaci ohledně penzijní reformy aktuálně neumožňujeme klientům naším prostřednictvím uzavírat smlouvy penzijního připojištění ani navyšovat svůj příspěvek u penzijního fondu. Věříme, že výběr spořícího fondu a uzavření smlouvy Vám budeme opět moci nabídnout v nejbližší době.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 269 827 domácností!

Penzijní připojištění online

Chcete se vyhnout nepříjemnému poklesu příjmu spojenému s přechodem do důchodu? Nejlepší způsob, jak tomu předejít, je vzít situaci do vlastních rukou a začí aktivně spořit. K tomu nejefektivněji slouží právě penzijní připojištění. Jedná se o dlouhodobý typ spoření, takže do vybraného penzijního fondu stačí měsíčně ukládat pouze malé částky. Ty se Vám v průběhu let nastřádají a velmi příjemně zúročí. Našetřené peníze z penzijního pojištění budete následně po částech vybírat, a tím získáte další příjem ke státnímu důchodu.

Penzijní připojištění má oproti ostatním typům spoření na důchod nesporné výhody. Tou největší je právě intervence státního aparátu. Penzijní fondy jsou státem nejen kontrolovány, ale především výhodně podporovány. Díky tomu získáte ke svému penzijnímu připojištění kromě státního příspěvku ještě možnost daňového zvýhodnění. Přispět Vám může také Váš zaměstnavatel.

Od 1. 1. 2013 se mění zákon o důchodovém spoření. Hrozí Vám riziko snížení, či dokonce úplné ztráty státního příspěvku u penzijního připojištění. Jaké je řešení?

Co nejdříve navýšit měsíční platby. Díky tomu získáte více peněz od státu - za příští rok 4 560 Kč. Na konci roku budou penzijní fondy zavaleny žádostmi a pokud nestihnete navýšit platby včas, můžete přijít o státní příspěvky. Doporučujeme Vám proto navýšit si měsíční platbu minimálně na 1 000 Kč měsíčně, optimálně na 2 000 Kč. Tak získáte od státu 4 560 Kč ročně

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 269 827 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 269 827 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.