Úspory.cz >> Servisní pojišťovna - pojištění online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Servisní pojišťovna - pojištění online

Servisní pojišťovna určitě nepatří mezi nejznámější pojišťovací instituce komplexního charakteru, které dokážou nabídnout jakékoli pojištění za co možná nejvýhodnější ceny. I přesto je ale možné hovořit o tom, že se jedná o velmi seriózní společnost, která má v každém případě co nabídnout. Výbornou volbou je Servisní pojišťovna především pro uzavření klasického havarijního pojištění. Právě u něj nabízí neskutečné množství variant, které stojí zato využít. Ideálně nabízí Servisní pojišťovna pojištění online. To je maximálně pohodlné a příjemné z hlediska vyřízení. Samotné charakteristiky pojistky jsou také výhodné, takže jej lze uzavřít rychle a nekomplikovaně.

Možnosti pojištění i Servisní pojišťovny

Servisní pojišťovna posykuje pouze omezené typy pojistek. Jedná se tedy fakticky pouze o havarijní pojištění, jež je ale vynikající z hlediska krytí událostí, které ostatní společnosti pokrýt fakticky nedovedou. Servisní pojišťovna nedokáže nabídnout třeba pojištění cestovního charakteru anebo životní pojistky či pojištění další. I tak si ale můžete klidně na webu uspory.cz najít pojistku dle vašich představ a uzavřít si ji u některé z jiných výhodných společností.

Porovnání pojištění na míru

I přesto, že Servisní pojišťovna pojištění online nabízí pouze ve variantě havarijního pojištění, není problém porovnat jakékoli ostatní pojistky na webu uspory.cz. Ostatně právě tyto internetové stránky vznikly za účelem porovnání pojištění na míru. Havarijní pojištění ale můžete bez větších problémů porovnávat také. Většinou dospějete k tomu, že finančně není problém najít klidně i levnější havarijní pojištění. Rozsahem služeb bude ale Servisní pojišťovna v mnohém přesahovat služby ostatních pojišťovacích institucí. Servisní pojišťovna pojištění online tedy i tak určitě nabídne v zajímavé podobě.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 325 926 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.