Úspory.cz >> Servisní pojišťovna - pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Servisní pojišťovna - pobočky

Ne příliš známá servisní pojišťovna se řadí mezi specifické pojišťovací společnosti, které se zaměřují na jeden pojišťovací produkt, který nabízejí ale v co nejvýhodnější variantě. Servisní pojišťovna patří mezi těmito druhy pojišťoven k poměrně tradiční instituci, jelikož její vznik je datován do roku 1997. Jedná se o dceřinou společnost známého holdingu Samohýl motor. Tato společnost se již dlouhou dobu zabývá prodejem automobilů a veškerými službami, které se týkají provozu vozidel. Momentálně nemá Servisní pojišťovna pobočky po celé České republice, jako je tomu u většiny velkých pojišťovacích společností, nicméně i tak dokáže nabídnout solidní podmínky každému potenciálnímu klientovi.

Kde má Servisní pojišťovna pobočky

Pobočky Servisní pojišťovny prakticky neexistují. Jedná se o malou pojišťovnu se sídlem ve Zlíně. Pokud budete mít sjednané havarijní pojištění právě u Servisní pojišťovny, pak se budete moci právě na centrále ve Zlíně zeptat na cokoli, co by se vaší havarijní pojistky týkalo. Ideální jsou ale spíše možnosti internetové komunikace, jež jsou v mnohém pohodlnější. Poradit se online ovšem není nejmenší problém. Možností je k tomu ceká řada. Jednou z nich je třeba web uspory.cz.

Porovnání pojištění online je na místě

I přesto, že jste se třeba rozhodli pro havarijní pojištění u Servisní pojišťovny, měli byste se pokusit porovnat několik pojistek najednou. Díky takovémuto porovnání bezesporu dospějete k závěru, že některé pojistky mohou být v mnohém ideálnější a především levnější. Uspory.cz nabízejí svoje služby zcela zdarma, takže není nejmenší potíž tyto stránky navštívit a najít si co možná nejlevnější pojistku ze všech možných. I když Servisní pojišťovna pobočky nenabídne, pojištění může mít opravdu výhodné.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.