Úspory.cz >> Slavia pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Slavia pojišťovna - pojištění online

Pojišťovna Slavia patří mezi nejsilnější hráče na poli pojištění v České republice, což dokladuje i svou poměrně bohatou historií. Ke vzniku této pojišťovací instituce došlo již v roce 1868. V době komunistického režimu tato společnost nefungovala, jelikož v roce 1945 došlo ke znárodnění jejího majetku. V devadesátých letech byla ale činnost pojišťovny Slavia obnovena a dnes nabízí pestré portfolio pojišťovacích produktů. Vybrat si můžete fakticky jakoukoli pojistku dle svých potřeb. Slavia pojišťovna pojištění online poskytuje i za zvýhodněných podmínek. Není tak problém získat i vynikající cenu na pojistku u pojišťovny Slavia.

Druhy pojistek u pojišťovny Slavia

Nabídka pojišťovny Slavia je opravdu komplexní a zájemci si mohou vybírat z celé řady pojistek. Asi největší klasikou je především pojištění majetku, nicméně není problém pojistit se klidně i na cesty. Cestovní pojištění poskytuje tato společnost v několika různých variantách provedení. Zajímavou volbou je ale i životní pojištění u pojišťovny Slavia. To se řadí mezi nezbytné typy pojištění, které člověk opravdu potřebuje. V neposlední řadě bychom neměli zapomenout ani na povinné ručení a havarijní pojištění vozidel.

Porovnání pojištění šetří peníze

I když jste již rozhodnuti pro některou z pojišťovacích společností, určitě stojí zato zkusit si porovnat konkrétní pojištění u několika společností. Konkurenční boj dokáže divy a vy se budete moci dostat na velmi nízké ceny za pojištění. Na webu uspory.cz budete mít k dispozici efektivní porovnání všech možných pojistek, které se momentálně na trhu nacházejí. Vybrat si tak budete moci pojištění ušité na míru. Slavia pojišťovna pojištění online nabízí i na tomto webu a mnohdy je skutečně nejlevnější.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.