Úspory.cz >> Slavia pojišťovna - pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Slavia pojišťovna - pobočky

Pobočky a jejich celkový počet hrají většinou velmi důležitou roli v existenci jakékoli pojišťovny. V současné době má ale již většina pojišťovacích společností k dispozici široké spektrum poboček, na kterých si mohou jejich klienti vyřídit některé záležitosti, které je trápí a nejsou schopni je vyřešit v online podobě přes internet. Moderní je sice online pojištění, nicméně jsou lidé, kteří prostě nejnovějším technologiím nevěří a potřebují služby poboček. Slavia pojišťovna pobočky nabízí v celkem vysokém stavu, takže není problém si najít příslušnou pobočku ve většině krajských měst a vyřídit si právě tady své pohledávky.

Pobočky a zástupci Slavia pojišťovny

Sehnat pomoc v případě nesnází není u pojišťovny Slavia nijak složité. Obrátit se můžete třeba právě na pobočky. Ty se nacházejí jak v krajských městech, tak i v některých dalších menších obcích po celé České republice. Jinak ale není problém navštívit klidně i zástupce společnosti Slavia, jež působí jako finanční a pojišťovací poradci v privátních praxích. Poradit se ale můžete klidně i online. Tento způsob je nejjednodušší a nejpohodlnější. Nabízí jej například na webu uspory.cz, a to ve velmi komplexní podobě.

Porovnání pojištění pomůže

Pojistky je zapotřebí porovnat, jelikož jen tak dosáhnete na opravdu nenižší cenu. Možnosti porovnání jsou dnes poměrně obsáhlé, jelikož na internetu se dá najít celá řada kvalitních pojistek nabízených těmi nejznámějšími pojišťovacími společnostmi. Ideální volbou je porovnání pojištění na webu uspory.cz. To je absolutně zadarmo a není problém za několik vteřin znát přesně takové pojištění, které budete potřebovat. Slavia pojišťovna pobočky poskytuje v celé řadě variant, ale přes internet je vše mnohem rychlejší a jednodušší.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.