Úspory.cz >> Slovník pojmů >> Půjčky >> Půjčky pro problémové klienty

Získejte výhodnou půjčku!

Porovnejte si přehledně nejlepší půjčky na trhu Chci porovnat půjčky

Půjčky pro problémové klienty

Potřebujete si půjčit peníze rychle? To v dnešní době není žádný velký problém a to ani tehdy, není-li vaše bonita příliš dobrá. Nabídka půjček je opravdu velmi široká. Půjčky nabízí nejen banky, ale také velké či malé nebankovní společnosti a dokonce i jednotlivci. Získat půjčku tak může v podstatě kdokoliv.

Bankovní půjčky mají přísné požadavky

Banky obvykle nabízí výhodné půjčky, ale ne pro každého. Zájemce o bankovní půjčku musí splňovat přísná kritéria, kterými je především dostatečný příjem a dobrá úvěrová historie. Člověk, jehož příjmy nejsou dostatečné nebo je dokonce již zatížen splácením jiných úvěrů, bývá automaticky zařazen do rizikové skupiny. A banky půjčky problémovým klientům neposkytují.

Řešením jsou nebankovní půjčky

Naštěstí půjčky neposkytují pouze banky, ale také tisíce nebankovních společností. Nebankovní půjčky mají výrazně nižší nároky na zájemce. V jejich případě je však třeba si vybírat obezřetně a s ohledem na možná rizika. Nebankovní půjčky si proto vybírejte nejlépe na stránkách, které nabízí půjčky od ověřených poskytovatelů.

Chci porovnat půjčky