Úspory.cz >> Triglav pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Triglav pojišťovna - pojištění online

Společnost Triglav působila na českém trhu od roku 1996. Během svého působení získala širokou a stabilní klientelu. Triglav pojišťovna nabízela různé druhy produktů, ale především se zaměřovala na klientelu v oblasti pojištění vozidel. V roce 2014 je Triglav pojišťovna odkoupena společností Direct v rámci jejího návratu na český trh. V roce 2015 se společnost změnila na DIRECT pojišťovnu, která navazuje na své dřívější úspěšné působení na českém trhu a přichází s konceptem pojišťovny pro lidi, kde svým zákazníkům nabízí jednoduchá, rychlá a spolehlivá řešení na poli pojištění. Pojištění společnosti Direct je dostupné v síti vlastních poboček a makléřských společností, telefonu a internetu, kde je nabízeno ve výhodné podobě, ve formě online pojištění.

Rychlé online pojištění

Online pojištění je dnes absolutně nejoblíbenější formou pojištění. Není se čemu divit, jelikož jde o pojistku, která je schopna nabídnout pojištění maximálně pohodlně a rychle. Z pohodlí vlastního domova si tak můžete pouze vybrat konkrétní pojistku a pak budete moci bez problémů vyplnit online formulář a pojistíte se dle potřeby. Určitě stojí zato pojištění především efektivně porovnávat na některém ze spolehlivých nestranných webů. Jedním z takových je web uspory.cz, kde je porovnání cestovního pojištění maximálně efektivní.

Porovnání pojištění se vyplatí

Pokud se rozhodujete pro uzavření nové smlouvy o pojištění, stoprocentně si porovnejte celou řadu pojistek, které nabízejí mnohé pojišťovací společnosti. Zcela určitě stojí zato především porovnání na uspory.cz, které je jednak nestranné a jednak také zdarma. Bez investování finančních prostředků si tak pohodlně najdete přesně takovou pojistku, která vám bude vyhovovat. Triglav pojišťovna pojištění online nabídne i zde, a to mnohdy ve výhodných variantách.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.