Úspory.cz >> Triglav pojišťovna - pobočky
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Triglav pojišťovna - pobočky

Mezi opravdu kvalitními velkými pojišťovnami si lze určitě vybrat takovou, která je schopna nabídnout veškerý servis, který ohledně pojištění budete potřebovat. Jednou z nejznámějších pojišťoven působících v Evropě je Triglav pojišťovna. V České republice tato pojišťovací společnost působí již od roku 2000 a poskytuje celou řadu pojištění. Triglav pojišťovna má servis na opravdu vysoké úrovni. Momentálně nabízí Triglav pojišťovna pobočky po celé České republice a není problém poradit se v jakékoli z nich o konkrétním pojištění, jež budete potřebovat pro jakoukoli pojistnou událost.

Servis Triglav pojišťovny

O své klienty se dokáže Triglav pojišťovna postarat se vším všudy. Základem pro komplexní péči o klienty je pochopitelně hlavně bohatá síť poboček. Nacházejí se zejména v krajských městech. I přesto, že má Triglav pojišťovna sídlo v Londýně a založena byla v Lublani, dokáže poskytnout servis 24 hodin denně. Výhodné je zejména online pojištění u Triglav pojišťovny, které se uzavírá v maximálním pohodlí od vlastního počítače připojeného k internetu. Pokud si navíc ještě porovnáte, pojistky, budete moci hodně peněz ušetřit.

Porovnání pojištění ušetří peníze

Pokud chcete najít opravdovou úsporu, budete muset pojistky u různých společností precizně porovnat. Dnes už porovnání není nutné řešit přímo na pobočkách pojišťoven, anebo přes jejich oficiální internetové stránky. Bez problémů můžete klidně porovnat pojistky na webu uspory.cz. Porovnání budete mít přímo v jednom a za několik minut vám bude jasno v tom, která pojistka pro vás bude optimální. Triglav pojišťovna pobočky nabídne a o ceně vám tady taky řeknou mnohé, nicméně porovnání na zmiňovaném webu na internetu je výhodnější.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 325 926 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.