Úspory.cz >> Uniqa pojišťovna - pojištění online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Uniqa pojišťovna - pojištění online

Pojištění online je dnes jednou z nejmodernějších variant pojištění ze všech. V hodně zajímavých variantách nabízí pojištění online Uniqa pojišťovna. Tato pojišťovací instituce se řadí mezi 10 největších pojišťoven nejen u nás, ale i v celosvětovém měřítku. Historie této společnosti sahá již do roku 1860. Právě tehdy vznikla v Rakousku Uniqa Group. V České republice působí Uniqa pojišťovna od roku 1993, tedy od vzniku samostatné České republiky. Pojištění online u Uniqa pojišťovny je možné řešit v různých variantách. Vybrat si můžete zkrátka jakoukoli pojistku, která se vám bude momentálně hodit. Podívejme se tedy na to, v jakých podobách Uniqa pojišťovna pojištění online nabízí a v čem jsou jeho výhody.

Možnosti pojištění online u Uniqa pojišťovny

Pojištění online u Uniqa pojišťovny nabízí celou řadu možností pojištění. Klasikou je především pojištění majetku a také pojištění cestovní. Komplexní portfolio této pojišťovny je rozhodně pozoruhodné a vybrat si lze klidně i celou řadu dalších pojistek. Jmenovat bychom mohli například životní pojištění anebo pojištění odpovědnosti za škodu, kterou způsobíte svým jednáním. V neposlední řadě bychom měli jmenovat ještě pojištění automobilů, a to jak v provedení povinného ručení, tak havarijního pojištění.

Porovnání online pojistek se vyplatí

Online pojištění není u každé pojišťovny zrovna nejvýhodnější. Právě proto je zapotřebí pojistky porovnávat. Učinit tak můžete jak přímo online, tak i fyzicky na různých pobočkách pojišťoven. První varianta je pochopitelně mnohem rychlejší a jednodušší, takže není problém najít výhodné pojištění fakticky ihned bez jakýchkoli odkladů. Uniqa pojišťovna pojištění online sice nabízí výhodně, ale porovnání pojištění může ukázat i levnější varianty. Na webu uspory.cz máte jedinečnou šanci takovouto nejvýhodnější pojistku najít.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 406 606 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.