Úspory.cz >> Cestovní pojištění - Uniqa pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění - Uniqa pojišťovna

Pojištění na cesty zcela jistě patří a není možné jej opomenout. Stoprocentně je zapotřebí uzavřít cestovní pojistku kdykoli, když vyrážíte do zahraničí. Pokud tak učiníte výhodně, budete moci ušetřit i velké množství peněz. V poměrně výhodném provedení poskytuje cestovní pojištění Uniqa pojišťovna. Rozhodně není od věci soustředit se na toto pojištění se vším všudy, jelikož jen tak můžete uzavřít opravdu velmi výhodné cestovní pojištění se vším všudy. Ideální je ale pojištění porovnávat u několika společností, o čemž se určitě také dozvíte. Možnosti efektivního porovnání pojištění nabízí zejména web uspory.cz, a to velmi výhodně.

Varianty cestovního pojištění u Uniqa pojišťovny

Uniqa pojišťovna nabízí všechny možné druhy cestovního pojištění. To si lze uzavřít jak klasicky na pobočce, tak i online, anebo formou krátké textové zprávy. Nejčastěji se tato společnost může chlubit slevami pro rodiny s dětmi. Na slevy mohou dosáhnout až dva dospělí lidé a celkem čtyři děti do věku 18 let. Zajímavé a výhodné jsou i skupinové slevy cestovního pojištění. Z dalších cestovních pojistek bychom měli jmenovat ještě pojištění sportovců anebo dlouhodobý typ pojištění pro opakované cesty do zahraničí. Samozřejmostí jsou i asistenční služby, jež jsou k dispozici fakticky neustále po celou dobu běhu pojistky.

Efektivní porovnání pojistek

Pokud budete chtít ušetřit maximálně právě na cestovním pojištění, pak se jeví jako ideální volba možnost porovnání pojistek na webu uspory.cz. právě tady budete mít naprosto přehledně k dispozici porovnání všech možných nejznámějších pojistek, jež jsou v současnosti k dispozici. Výhodné cestovní pojištění Uniqa pojišťovna poskytne, nicméně porovnání stoprocentně pojištění nabídne ještě levnější.

Chci výhodné cestovní pojištění