Úspory.cz >> Uniqa pojišťovna - pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Uniqa pojišťovna - pobočky

Společnost Uniqa pojišťovna je právem řazena mezi největší a nejkvalitnější pojišťovny u nás. Vybírat lze u této pojišťovny všechny možné druhy pojistek, které jsou opravdu výhodné. Na českém finančním trhu působí Uniqa pojišťovna již od roku 1993 a za dobu svého působení si získala velké množství klientů. V zahraničí kryje záda této společnosti velká mezinárodní skupina Uniqa, jež byla založena již roku 1860 v Rakousku. Samozřejmostí je u této společnosti maximální klientský servis se vším všudy. Momentálně Uniqa pojišťovna pobočky nabízí po celé České republice a i v mnohých zahraničních zemích.

Pobočky společnosti Uniqa v ČR

Velkou výhodou společnosti Uniqa je fakt, že disponuje pobočkami po celé České republice. Není problém najít si prakticky kteroukoli pobočku a využít služeb společnosti Uniqa. Rozhodně není od věci využít i online služeb Uniqy, jež jsou nejrychlejší a nejkomfortnější. Za krátkou dobu můžete mít přesně takové pojištění, které budete potřebovat. Rozhodně není od věci podívat se na pojištění od společnosti Uniqa klidně i na webu uspory.cz.

Porovnání pojistek se vyplatí

Hodně oblíbené je v současnosti porovnání pojištění u různých společností. Na základě tohoto porovnání je možné bez větších problémů dospět k tomu, že si najdete pohodlně tu nejvýhodnější pojistku, jež se momentálně na trhu nachází. Na webu uspory.cz můžete mít uzavřenou pojistku během několika vteřin po podrobném porovnání hned několika pojistek. Uniqa pojišťovna pobočky poskytuje, nicméně mnohdy je výhodnější ještě se více o pojištění informovat právě na zmiňovaném webu. Budete tak mít jistotu uzavření té nejkvalitnější pojistky.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 681 420 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

;