Úspory.cz >> Oznámení o škodné události - cestovní pojištění

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Oznámení o škodné události - cestovní pojištění

Cestovní pojištění je dnes téměř již samozřejmostí, pokud se chystáte vycestovat, jak na klasickou dovolenou, tak za turistickým zážitkem či sportem. Pojišťovací společnosti v současné době nabízejí velice širokou nabídku a možnosti pojištění, není tak problém pojistit se proti úrazu, poškození zavazadla nebo pro případ storna.

V případě nešťastné nehody nebo poškození pojištěných věcí je důležité vědět jak se zachovat a danou událost oznámit, aby jsme pojištění vyřídili co nejefektivněji. Důležité je ihned po vzniku škody kontaktovat asistenční službu. V případě pokud tomu již tak není, přepravit zraněnou/nemocnou osobu do nemocnice dle pokynů asistenční služby a zajistit kontakt na zraněnou osobu, případně nemocnici kde se nachází a na osobu, která je schopna poskytnout informace o tom co se stalo.

Pro řádné oznámení škody pojišťovně je potřeba uchovat lékařské zprávy, doklady a účty. Poskytnout informace o místě, kde se pojištěný nachází, telefonní kontakty a informace o události. Připravit si číslo pojistné smlouvy, identifikační údaje pojištěného, datum a místo vzniku škodní události. Oznámení škody pojišťovně můžeme provést telefonicky nebo písemně.

Chci výhodné cestovní pojištění