Úspory.cz >> Wüstenrot pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Wüstenrot pojišťovna - pojištění online

Pojišťovna Wüstenrot patří mezi tradiční pojišťovny jak v Evropě, tak i v České republice. Historie společnosti Wüstenrot je poměrně hluboká a sahá až do jejího založení v roce 1921. Právě tehdy začala Wüstenrot působit v Rakousku. Na českém finančním trhu se objevila společnost Wüstenrot v roce 1993. Ihned po vzniku samostatné České republiky začala Wüstenrot nabízet pestré portfolio pojištění, a to v několika podobách. Šlo fakticky o všechny možné pojistky mimo pojištění motorových vozidel. S tím přišla tato pojišťovna až v roce 1996. Dnes nabízí Wüstenrot pojišťovna pojištění online, které je velmi rychlé a poskytuje svým klientům maximální možný komfort se vším všudy. Jaké pojistky tedy poskytuje?

Pestré portfolio pojistek u Wüstenrot

Společnost Wüstenrot je schopna poskytnout opravdu pestré portfolio svých služeb. Klasikou je zejména pojištění majetku, a to v několika různých variantách. Důležitou roli ovšem hraje bezesporu i klasické pojištění na cesty. To je vynikající, jelikož dokáže pokrýt celou řadu situací, které se vám při pobytu v některé ze zahraničních zemí mohou bohužel stát. Velmi výhodné je ale i pojištění motorových vozidel. Volit mohou zájemci jak povinné ručení, jež je dáno ze zákona, tak i celou řadu připojištění. Zapomenout bychom neměli ani na havarijní pojištění v celé řadě provedení.

Porovnání online pojištění

Pokud chcete být při výběru jakéhokoli pojištění skutečně efektivní, pak stojí zato využít profesionálního porovnání u několika různých společností. Wüstenrot pojišťovna pojištění online nabízí velmi výhodně, ale často se stává i to, že některé ostatní společnosti dokážou být ještě výhodnější. Optimální možnosti porovnání pojištění zdarma nabízí především web uspory.cz. Tady jsou pojistky skutečně výhodné, a to se vším všudy. Stačí jen najít tu, která pro vás bude ideální.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.