Úspory.cz >> Wüstenrot pojišťovna - pobočky

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Wüstenrot pojišťovna - pobočky

Možnosti uzavření pojištění jsou poměrně bohaté a lze si vybrat hned několik různých druhů pojistek, které se na tuzemském trhu nacházejí. To samé ostatně platí ale i ohledně pojišťoven. Mnohé z nich jsou schopny uzavírat opravdu výhodné pojistné smlouvy, které se vám jako klientovi té či oné pojišťovací instituce musí vyplatit. Důležité je ale bezesporu i zázemí konkrétních pojišťoven, které může být poměrně spolehlivé. Například Wüstenrot pojišťovna pobočky vyřešila většinou tak, že má spousty svých lidí po celé České republice. Buďme ale konkrétnější a zaměřme se na Wüstenrot stavební spořitelnu poněkud podrobněji, a to jak z hlediska péče o své klienty, tak i z pohledu nabídky kvalitního pojištění.

Široká síť zastupitelů Wüstenrot

Z hlediska svého zastoupení funguje Wüstenrot poněkud odlišně, než je tomu klasických pojišťovacích institucí. Nejčastěji dochází k tomu, že mimo pobočky Wüstenrot buduje síť svých zástupců, kteří jsouc schopni jednak uzavírat smlouvy a jednak řešit veškeré poradenství týkající se jakéhokoli pojištění u společnosti Wüstenrot. Těchto zástupců je poměrně velké množství, takže se lze spolehnout na to, že pojištění budete mít v co nejvýhodnější podobě a se vším všudy. Samozřejmostí je ale i uzavírání pojistných smluv po internetu. To je velmi oblíbené především z hlediska rychlosti.

Úspora za pomocí porovnání pojistek

Pojistné produkty u společnosti Wüstenrot určitě svou kvalitou zaujmou a není problém zvolit fakticky jakékoli pojištění od této známé společnosti. Rozhodně ale stojí zato porovnávat pojistky online přes internet u několika různých pojišťoven nabízejících tytéž produkty. Díky efektivnímu porovnání dospějete k závěru, že může být pojištění mnohem levnější. I když Wüstenrot pojišťovna pobočky ve velkém nenabídne, servis má dobrý, takže i ji můžete volit. Efektivní porovnání nabízí zejména web uspory.cz.Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.