Úspory.cz >> Bankovní účty - přehled a srovnání

Běžný a spořící účet opravdu pro každého

„Srovnala jsem si u vás běžné účty a zjistila jsem, že za některé nemusím nic platit. Dokonce ani za výběry z bankomatu. Banku určitě změním.“

Monika K.
Kladno
13.5.2015

„Chtěl jsem si založit spoření, ale nechtělo se mi zdlouhavě procházet nabídky jednotlivých bank. Tady mi to pěkně seřadili a vypíchli důležitý informace. Jsem fakt rád.“

Bruno N.
Praha
1.7.2015

Srovnání bankovních účtů

Pomůžeme Vám najít praktický běžný účet, stejně jako spořící účet s nejvyšším úrokem

Porovnejte s námi nabídky bank a vyberte si běžný účet podle svých představ. Chcete účet, který si založíte on-line a zdarma? Vedení zdarma? Výběry z bankomatu? Nebo dokonce běžný účet, na kterém jsou Vaše peníze úročeny? Stačí si vybrat z nabídky téměř padesáti účtů na Úspory.cz.

Spořící účet je jedním z nejjednodušších způsobů, jak vydělat. Nemusíte pro pravidelné připisování úroků na svůj účet udělat téměř nic víc, než si dobře vybrat. My jsme to od toho, abychom Vám vše zjednodušili. Nemusíte tak chodit na pobočky ani hledat na internetu - nabídku téměř šedesáti spořících účtů naleznete přehledně srovnanou na Úspory.cz.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 639 046 domácností!

Chci běžný účet Chci spořící účet

Běžné účty: Je studentský účet nutnost?

25. 8. 2017

Studentský život není laciný. Student musí být z něčeho živ, rád se baví a samotná studia také něco stojí. Zdaleka ne každý student má na tolik movité rodiče, aby mohl studovat a bavit se bez toho, aniž by sám přiložil ruku k dílu. Většina studentů si proto přivydělává, a s tím souvisí i potřeba dobrého a zároveň levného osobního účtu. Je lepší speciální bankovní účet pro studenty nebo klasický běžný účet?

Celá aktualita

Bezkontaktní platby: Co potřebujete vědět?

6. 3. 2017

Možnost bezkontaktního placení využívají milióny zákazníků po celém světě. A Česká republika není výjimkou, právě naopak. Čeští spotřebitelé si bezkontaktní platby více než oblíbili a prostřednictvím platebních karet platí častěji než vybírají hotovost u bankomatů.

Celá aktualita

Spořicí účty a úročení – žádná sláva, ale alespoň něco

1. 9. 2016

Úroky na spořicích účtech jsou nízké, neznamená to však, že byste neměli spořicí účet používat. Hlavně proto, že jeho zřízení a vedení bývá zadarmo nebo jen velmi nízkými poplatky. Jak se vám zhodnotí peníze na spořicím účtu a jaké jsou další výhody tohoto finančního produktu?

Celá aktualita

Běžný účet je obvykle zdarma, pozor ale na různé triky bank

16. 6. 2016

Téměř každá banka v současnosti nabízí vedení běžného účtu zdarma. To lze jedině ocenit, je tu však jedno velké ale. Banky většinou vedení běžného účtu zdarma nějak omezují a dá se dokonce říci, že nějaké peníze spojené s provozem svého bankovního účtu zaplatíte téměř vždy. Podívejte se, kde po vás banky budou chtít peníze a jak se zbytečnému placení vyhnout.

Celá aktualita

Přehled bankovních účtů

Mít vlastní bankovní účet je v dnešní době nezbytností a zároveň výdobytkem moderní doby, který nám šetří spoustu času a starostí. Mnoho bank nyní také nabízí bankovní účty bez poplatků nebo s mnoha výhodami, které Vám nějaké ty poplatky bohatě vynahradí. Pro běžného člověka je ale mnohdy obtížné se ve všech nabídkách na trhu zorientovat. Úspory.cz Vám proto přináší přehledné srovnání běžných účtů stejně jako srovnání spořících účtů – aktuálně, rychle a zdarma.

Klienti, kteří si srovnávají běžné účty často chtějí běžný účet bez poplatků, tedy zdarma. Zajímají je především informace o ceně vedení účtu, odchozí platby a výběru z bankomatu vlastní a cizí banky. Z tohoto důvodu jsme tyto informace vložili přehledně přímo do srovnání aby byly co nejvíce na očích. Jako bonus jsme pro Vás našli několik nejzajímavějších doplňků, které ke svému běžnému účtu dostanete zcela zdarma. Mezi takové výhody patří třeba platební karty k účtu nebo vklady hotovosti.

Spořící účty jsou určeny těm, kteří mají nebo chtějí mít nějaké úspory a hledají nejjednodušší způsob jak je rozmnožit. Klienty, kteří si vybírají nejvýhodnější spořící účet často zajímá především to, aby našli spořící účet s nejvyšším úrokem. Ve srovnání spořících účtů na Úspory.cz mimo tuto informaci naleznete také přehledné srovnání poplatků za vedení Vašeho účtu a to, zda je nutné abyste měli u stejné banky také běžný účet. Stejně jako u běžných účtů i zde jsme pro Vás vybrali několik nejzajímavějších doplňků, které k účtu dostanete zdarma. Vyberte si nejlepší spořící účet na Úspory.cz!

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 639 046 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Nejvýhodnější účty na trhu

Zjistěte snadno a rychle co vše dostanete ZDARMA k Vašemu novému účtu.

Srovnat běžné účty Srovnat spořící účty

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.