Úspory.cz >> Cestovní pojištění - Česká pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění - Česká pojišťovna

Vydat se někam na cesty je snem mnohých lidí. V současné době máme tolik štěstí, že není problém si mnohé cestovatelské sny splnit. Pokud má člověk dostatečné množství peněz a také času, pak pro něj nemůže být problém ihned vyrazit kamkoli do světa. Otevřené hranice nám k cestování v mnohém napomáhají. Zapomínat bychom při cestování neměli na kvalitní cestovní pojištění. To dnes nabízí celá řada společností. Určitě je nutné říct, že dnes jen monopolně neposkytuje cestovní pojištění Česká pojišťovna. Existuje i celá řada společností, které nabízejí cestovní pojistky docela výhodně. Česká pojišťovna je ale stále na špici.

Balíčky cestovního pojištění České pojišťovny

Česká pojišťovna nabízí cestovní pojištění v mnoha různých balíčcích. Hodně známý je třeba balíček Eurovíkend, který se vztahuje na poznávací zájezdy po celé Evropě. Tento balíček se vztahuje nejen na samotné pojištění v rámci zdravotní anebo majetkové újmy, ale také na další záležitosti. Jmenovat bychom mohli třeba pojištění fotoaparátu anebo kamery či další součásti. Vynikající je i dlouhodobé pojištění vhodné pro ty, kteří tráví v zahraničí podstatnou část roku. Tuto lidé se jednou pojistí a pak již nemusejí pojištění řešit. Volit ale můžete klidně i balíček pojištění k moři anebo pojištění na turistiku.

Nejvýhodnější cestovní pojištění

Cestovní pojištění je nabízeno u různých společností. Rozhodně dnes nabízí cestovní pojištění Česká pojišťovna, a to poměrně výhodně. Jako zájemci o pojistku ovšem nemusíte volit výhradně tuto společnost. Ideální je porovnání cestovního pojištění na webu uspory.cz, které vám jednoznačně ukáže, jaké pojistky jsou skutečně výhodné a které jsou naopak poměrně drahé a je vhodnější se jim vyhnout.

Chci výhodné cestovní pojištění