\
Úspory.cz >> Komplexní cestovní pojištění

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Komplexní cestovní pojištění

Pokud člověk potřebuje jakékoli pojištění, pak se pochopitelně snaží o to, aby se jednalo o pojistku maximálně výhodnou, a to se vším všudy. Rozhodně není možné snažit se najít pouze nějaké jednorázové pojistky, které by svou kvalitou nebyly schopny pokrýt výdaje, jež máte, U cestovního pojištění toto tvrzení platí doslova několikanásobně. Komplexní cestovní pojištění musí mít uzavřené každý člověk, který se vydává jak na dlouhodobou, tak i na krátkodobou cestu do zahraničních zemí. Co vše tedy musí toto pojištění pojímat?

Pojištění úrazu

Úrazová pojistky musí být jednoznačně součástí jakéhokoli komplexního pojištění. V každém případě je možné říct, že základem všech pojistek komplexního charakteru je pojištění proti úrazu. To by se mělo vztahovat nejen na samotné ošetření úrazu, ale i na případné léčebné výlohy spojené s dlouhodobějším pobytem konkrétního pacienta v nemocnici. To se pochopitelně hodně prodraží. Komplexní cestovní pojištění tak musí zahrnovat i eliminaci případných finančních prostředků, jež hradí spoluúčast na platbě hospitalizace.

Další součástí komplexní pojistky

Mimo jiné by mělo komplexní cestovní pojištění pojímat i pojistku pokrývající možnosti onemocnění nějakou nepříjemnou chorobou. V určitých podmínkách zahraničních exotických zemí je pravděpodobnost onemocnění určitými chorobami mnohem vyšší. Typické jsou především země třetího světa. Tady ostatně i samotná zdravotní péče není na nijak závratně vysoké úrovni a je třeba se na ni soustředit i z pohledu pojištění. Portál uspory.cz, na němž si lze pojistky pohodlně porovnat, nás o tom jednoznačně přesvědčí.

Chci výhodné cestovní pojištění