Úspory.cz >> Cestovní pojištění Bangkok

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Bangkok

Cestovní pojištění do Bangkoku

Thajsko je zemí, které je mezi evropskými turisty velmi oblíbené. A to platí také pro hlavní město Bangkok, které bývá nazýváno Benátkami Východu. Místní obyvatelé jej dokonce nazývají Městem andělů, což pro turisty bývá nepochopitelné. Jedná se totiž o velmi hlučné město, které je charakteristické vysokou hustotou obyvatel, dopravními zácpami, výškovými budovami a také nejvíce znečištěným ovzduším na světě.

Bangkok je však také městem, kde narazíte na tichá zákoutí a tradiční místa, které přesto všechno činí toto město nezapomenutelným. Nejoblíbenějšími místy jsou proto kláštery, které pro svůj pověstný klid vyhledávají nejen turisté ale také místní obyvatelé.

Chcete-li opravdu poznat tradiční život, navštivte Čínskou čtvrť s typickými uličkami, ve kterých to žije. Nedaleko Čínské čtvrti se nachází Královský palác a slavný chrám Wat Phra Kaeo neboli Chrám smaragdového Buddhy. Obě tyto budovy jsou nejstaršími, které v Bangkoku můžete vidět.

Do Thajska ročně zamíří stovky českých turistů, kteří se těší na rušná velkoměsta a krásné písčité pláže. Plánujete-li letošní dovolenou strávit v Thajsku, byla by škoda nezavítat také do hlavního města. Ať už tak učiníte či nikoliv, nikdy nezapomeňte také na uzavření cestovního pojištění.

Cestovní pojištění by již dávno mělo být standardem každé zahraniční cesty. Důvodem jsou vysoké ceny i za jednoduché lékařské zákroky, které se pohybují v řádu několika tisíc korun. Pojištění však pokryje veškeré náklady, které s léčbou souvisí (např. léky, hospitalizace, převozy a další). Pokud si navíc sjednáte také připojištění majetku, rozšíříte svou pojistnou ochranu také o riziko krádeže, ztráty či zničení zavazadel.

Před podpisem smlouvy se však ujistěte, že se vybrané cestovní pojištění vztahuje na všechny plánované aktivity. To platí zejména pro případy, kdy se plánujete věnovat adrenalinovým sportům, na které se běžné cestovní pojištění nevztahuje.

Chci výhodné cestovní pojištění