Úspory.cz >> Cestovní pojištění Reykjavík

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Reykjavík

Cestovní pojištění do Reykjavíku

Metropole Islandu město Reykjavík je nejseverněji položeným hlavním městem vůbec. Přesně jej najdeme na březích zálivu Faxaflói na jihozápadě ostrova. Žije zde 60 procent obyvatelstva z celého ostrova. Jedná se o příjemné a čisté město a turisté sem jezdí poznávat divokou a nedotčenou přírodu i městské památky. Velkým lákadlem jsou také geotermální lázně, které mají příznivé účinky na lidské zdraví.

Reykjavík je moderní město, ve kterém nechybí stylové restaurace, zábavní komplexy i nákupní centra. Pro svůj provoz využívá přírodních podmínek, jako jsou geotermální podzemní prameny a další ekologicky příznivé zdroje. Město je vytápěno pomocí podzemních zdrojů horké vody, díky kterým nezamrznou ulice ve městě ani v dobách největších mrazů.

O obyvatelích Reykjavíku kolují řeči, že jsou chladní a vůči turistům si drží odstup. Pravda je však taková, že zdejší kulturní a společenský život je velmi bohatý, a místní obyvatelé jsou nebývale přátelští a ochotní.

Reykjavík je v případě českých turistů počátečním bodem na cestě po celém ostrově, který slibuje nevšední zážitky. Pro bezstarostné cestování si na svou dobrodružnou dovolenou nezapomeňte také “přibalit” kvalitní cestovní pojištění, které Vám poskytne dostateční finanční zajištění pro všechny situace.

Konkrétně se cestovní pojištění vztahuje na případy nemocí a úrazů. V případě, že budete muset využít zdravotní péči, pojištění ji kompletně uhradí až do výše sjednaného pojistného limitu. K základnímu balíčku si navíc můžete sjednat připojištění majetku a odpovědnost, které Vaši pojistnou ochranu rozšíří. Chráněn tak bude také Váš majetek proti krádeži, ztráty či zničení. A pokud způsobíte škodu Vy, pak bude z cestovního pojištění uhrazena také.

Chci výhodné cestovní pojištění