Úspory.cz >> Cestovní pojištění Curich

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Cestovní pojištění Curich

Cestovní pojištění do Curychu

Curych je největším švýcarským městem, které má významnou roli v oblasti hospodářství a ekonomiky. Často je mylně považován za hlavní město Švýcarska, kterým je ve skutečnosti město Bern. Curych nepatří mezi typická evropská velkoměsta působící velkolepým dojmem. Spíše naopak. Curych je směsí maloměstských až venkovských prvků a díky tomu má nezaměnitelnou atmosféru.

Památky se nachází v centru města. Turisté by rozhodně neměli minout hlavní pěší zónu Bahnofstrasse, která spojuje Curyšské jezero s hlavním nádražím a inspirovala se francouzským vzorem. Také může připomínat naši Pařížskou ulici. Stejně jako ona je považována za nejdražší ulici města, na které se nachází obchody s luxusním zbožím.

Velmi působivé je náměstí Platz von St. Peterhofstatt, kterému dominuje budova Švýcarské banky. Nejhezčí jsou však procházky křivolakými a úzkými uličkami, které dodávají Curychu venkovský nádech. Curyšské jezero je rovněž příjemným místem pro procházky a odpočinek.

Švýcarsko je všeobecně považováno za velmi drahou evropskou zemi. I přes to sem celoročně míří čeští turisté strávit dovolenou nebo se zde alespoň zastaví, pokud městem projíždí. Na Vašich cestách by však kromě touhy po poznání měla být důležitá také bezpečnost všech cestujících. A proto dbejte na to, aby všichni měli sjednané cestovní pojištění.

Někteří lidé se domnívají, že se jedná o zbytečně vyhozené peníze. Není tomu tak. Cestovní pojištění vyjde na pár desítek až set korun v závislosti na délce a typu dovolené. Náklady na dovolenou výrazně nezvýší. Pokud však budete potřebovat lékařskou péči, ušetříte tisíce korun a v některých případech několikanásobně více. Zdravotnictví v zahraničí je totiž oproti nám velmi drahé.

Chci výhodné cestovní pojištění